O nas

Serwis Grupa Giełda Papierów powstał aby zapewnić polskim inwestorom finansowym dostęp do zaawansowanych informacji z dziedziny inwestycji i inżynierii finansów. Służy pomocą wszystkim, którzy chcą poznać zaawansowane tajniki inwestowania, a nie tylko bazować na tekstach popularnych, czy doradztwie maklerów lub pośredników finansowych. Nawet gdy inwestor nie zdecyduje się na bezpośrednie wykorzystanie poznanej wiedzy samemu projektując swój portfel to zamieszczone informacje dadzą mu wysoką świadomość mechanizmów inwestycji i sił rządzących rynkiem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zasobami umieszczonymi w serwisie Grupa Giełda Papierów. Skontaktować się można z nami pod adresem kontakt [@] gpgroup . pl .

Reklama


Prezentowane informacje nie mają charakteru doradztwa inwestycyjnego, a wyłącznie charakter edukacyjny. Prezentują one poglądy i najlepszą wiedzę autorów, jednak wszelkie decyzje dotyczące inwestowania pieniędzy należy podejmować samemu lub za pośrednictwem licencjonowanego doradcy inwestycyjnego. Autorzy Grupy Giełdy Papierów nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje podjęte pod wpływem zamieszczonych tu informacji.